mazyliukai.lt šeima

Mažyliukai.lt – maža ir jauki šeimos internetinė parduotuvėlė. Įkūrėme ją turėdami vieną pagrindinį tikslą: tiekti aukštos kokybės, ilgaamžius, inovatyvius ir praktiškus rūbelius bei prekes kūdikiams ir vaikams už prieinamą kainą. Prekiaujame tokių gamintojų drabužėliais kaip George, Mothercare, Nutmeg, Marks&Spencer, Tu, H&M ir daugelio kitų gerai žinomų vardų drabužėliais. Į savo prekių asortimentą neseniai įtraukėme ir inovatyvių bei kokybiškų kramtukų, čiulptukų bei žaidimų. Atstovaujame tokius žinomus prekinius ženklus kaip Mushie (Danija), Little dutch (Olandija), Pippeta (D. britanija) bei Doddle&co (JAV).

Mes parduodame tik kruopščiai atrinktas prekes:

– nei viename mūsų parduodamame gaminyje nerasite jokių ‘blogų’ ingridientų (BPA, švino, nikelio, ftalatų ir t.t.)

– parduodamos prekės yra tikrinamos saugumo laboratorijoje ir atitinka visus žaislams keliamus reikalavimus.

Kaikurių mūsų parduodamų drabužėlių etiketėje logo kaip pvz. ‘next/george/mothecare’ gali būt iškirptas, todėl kaina pas mus atitinkamai žemesnė nei parduotuvėje. Įpakavimas taip pat gali būti ne orginalus. Informacija apie tai ar logo iškirptas ar ne, rasite pažymėtą prie kiekvieno produkto atskirai.

Jei turite klausimų, susijusių su mūsų prekėmis, siuntimu, bendradarbiavimo galimybėmis ar tiesiog norite pasilabinti – drąsiai rašykite!