Užsakymo paruošimas išsiuntimui

mazyliukams.lt parduotuvėje įsigytos prekės yra išsiunčiamos per 1-3  darbo dienas po pilno apmokėjimo. Jei suntos reikia greičiau, prašome informuoti mus el. paštu arba per socialinius tinklus (facebook/instagram) ir mes pasistengsime išsiųsti skubiau.

Prsitatymas Lietuvoje

siuntas lietuvoje pristatome ir siunčiame šiais būdais:

– registruotas siuntimas lietuvos paštu – 2,50 eur

– siuntimas omniva paštomatais – 2,5 eur*

– siuntimas lp express paštomatais – 3 eur

– siuntimas dpd kurjeriu – 4.95 eur

– užsakymus taip pat galima atsiimti vilniuje, Pilaitėje. Šis būdas visiškai nemokamas, tikslų adresą matysite užsakymo metu. Prieš važiuojant atsiimti prekių, būtinai suderinkite laiką telefonu 8-695-04533 arba 8-631-34113

nemokamas siuntimas DPD kurjeriu taikomas nuo 50 eur

registruotas siuntimas lietuvos paštu į užsienio šalis – nuo 5,50 eur (priklausomai nuo bendro svorio ir šalies, kaina gali kilti)

savo užsakymą galite sekti, naudodamiesi nuoroda pateikta išssiuntimo patvirtinimo laiške.

*neatsiėmus siuntos iš omniva paštomato per nustatytą laiką, bus taikomas siuntos grąžinimo mokestis 2,50 eur. jis bus minusuojamas iš bendros užsakymo sumos.

Pristatymas į kitas šalis

poreikiui esant prekes galime pristatyti ir į užsienį. jei pristatymo reikia į užsienį parašykite mums el. paštu pagalba.mazyliukai@gmail.com arba per socialinius tinklus facebook/instagram.

registruotas siuntimas lietuvos paštu į užsienio šalis – nuo 5,50 eur (priklausomai nuo bendro svorio ir šalies, kaina gali kilti)

dpd kurjeriu į užsienio šalis – nuo 10 eur (priklausomai nuo bendro svorio ir šalies, kaina gali kilti).